Kategorie: Wszystkie | Biżuteria | Biżuteria ślubna | Pozostałe
RSS
środa, 18 maja 2011

 

Postanowiłam zgłosić swój udział w wyswaniu różanym u Modrak i tak oto prezentuje kolczyki - czerwone różyczki. Niestety cięzko jest je sfotografować. 

 

 

 

 

18:43, anniston
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 16 maja 2011

 

 niedziela, 15 maja 2011

Jakiś czas temu przyszły do mnie słodkości od katki. Wszytko jest bardzo pięknę. Dziekuję Kasiu :) Masz wielki talent. Najbardziej oczywiście podoba mi się broszka, z którą prawie wogóle się nie rozstaję :)

 

 

10:45, anniston
Link Dodaj komentarz »

Aplikacja wykonana na zamówienie dla Pani Pauliny. 

 

 

 

 

 

09:52, anniston
Link Dodaj komentarz »
środa, 13 kwietnia 2011

Oj dawno nie zagladałam na swojego bloga... Aż wstyd się przyznać. Trochę zajęta byłam, niestety nie wszystko udało mi się sfotografować, ale co nieco będę wrzucać.

 

Bardzo bogaty komplet biżuterii. Wykonany na specjalne zamówienie. Na żywo prezentuję się rewelacyjnie.

 

 

 

 

21:43, anniston
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 20 lutego 2011

Musze się pochwalić, że moja biżuteria brała udział w sesji zdjęciowej do ulotki reklamowej. Makijaż wykonała Aleksandra Kozińska a zdjęcia robił fotograf Krzysztof Werema. Poniżej jedno ze zdjęć z sesji.

 

20:13, anniston
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 13 lutego 2011

Pomyślałam sobie, że teraz dla odmiany pobawię się materiałem. Bardzo podobają mi się broszki robione z tkaniny, dlatego postanowiłam, że zrobię coś podobnego. Oczywiście w ślubnym klimacie.... Jak na razie z moich prób powstał biały kwiat. Jeszcze nie wiem co konkretnie z niego powstanie. Jeśli ktoś miałby jakiś ciekawy pomysł to chętnie wysłucham :)

 

19:16, anniston
Link Komentarze (2) »
1 , 2 , 3 , 4 , 5